اینم از صندلی داغ واسه اینکه یکی رو ،رو این صندلی بگذاریم نیاز به پیشنهاد اولیه داریم واسه همینم اسم بذارین که اون رو بنشونیم  البته تو بخش قبلی سه نفر رو گفتیم که بر اون اساس اسم میذارم انتخاب کنین    

2-علیرضا فولادی 

3- یاسر پرویزی نیا  

4-نازنین جلایی 

5-بهزاد الفتیان  

6- شیما نیکبخت  

الف) قوانین مربوط به سوال کننده 

1) سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید .

2) سوالات خصوصی نیز میتوان پرسید ولی جواب دادن یا ندادنشون با خود پاسخ دهنده باشه چون لذت صندلی اینه که بتوان موارد خصوصی رو هم پرسید .

4) برای هر مهمان یک پست جداگانه ایجاد خواهد شد که کاربران می توانند سوالات خود را در همان پست  در بخش نظرات از مهمان برنامه بپرسند.

5) سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش یا ... باشد.

6) کاربران فقط مجاز به پرسیدن سوالات خود هستند و اظهار نظر درباره جوابها و تفسیر گفته های مهمان برنامه مجاز نیست.

7) سعی کنید سوالات حالت کلیشه ای پیدا نکند و تقریبا به تخصص مهمان صندلی مرتبط باشد.

8) کسانی که قصد پرسیدن سوال رو دارند ابتدا تمام سوالات را بخوانند تا سوال تکراری پرسیده نشود و اگرچنین سوالاتی بود مهمان برنامه عنوان کند قبلا جواب داده شده است .

9) از مطرح نمودن سوالهای تکراری ، بی معنی و بی محتوی اجتناب ورزید. این نوع سوالات توسط مدیران وبلاگ ویرایش و حذف میگردد.

ب) قوانین مربوط به میهمان

1) مهمانی که روی صندلی داغ قرار میگیرد به سوالاتی که توان جوابش را ندارد خط تیره قرار بدهد . (البته تا جایی که امکانش وجود دارد پاسخ بدهد)

2) پست مربوط به هر مهمان به مدت 7 روز باز خواهد بود (مگر اینکه مسئله خاصی بوجود آید) و بنابراین کاربران عزیز می توانند در طی این مدت ،سوالات خود را مطرح نمایند.

3) مهمانان عزیز صندلی داغ هر زمانی که نیاز دارند که پست مربوط به آنها بسته شود ( به دلیل مشغله کاری یا هر دلیل دیگری) تا کاربران سوال جدیدی مطرح نکردند می توانند در خواست خود را به مدیر وبلاگ ارسال نمایند تا نسبت به بستن پست آنها اقدام شود.

4) مهمان برنامه مختار است که هر گونه که دوست دارد (طنز ، کنایه و ... یا رک و پوست کنده) به سوالات پاسخ دهد اما اگر جوابها حدالامکان با واقعیت هم خوانی داشته باشد بهتر است.

5) مهمان هر برنامه می بایست بطور مرتب به پست مربوط به صندلی داغ خود سر بزند و سوالات مطرح شده را پاسخ دهد.

6) میهمان صندلی داغ هرکجا که احساس کند سوالاتی جهت دار و با هدف به چالش کشیدن عقاید سیاسی و مذهبی و یا نقد گذشته و سوابقش ارسال شده اند میتواند از پاسخ دادن به آنها خودداری نموده و ضمن اعلام جواب ندادن به سوال ، به سوالات بعدی مراجعه نماید.

پ) قوانین دیگر صندلی داغ

1) مدت زمان در نظر گرفته شده نیز ، برای هر داوطلب در صندلی داغ ، 7 روز میباشد و تمدید نمیشود وپست مربوط به صندلی داغ او در مدت 7 روز تعیین شده اولین مطلب وبلاگ است.

2) هر گونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد را در موضوع نظرسنجی درج کنید و از طرق دیگر اقدام نکنید.(در صورت نیاز این قوانین به روز خواهند شد)

3) در صورتی که رای ها مساوی شدند و وقت نظر سنجی به پایان رسید چند ساعت وقت داده میشه که یکی از اون دو یا چند نفر مساوی به نفع دیگری انصراف بدن و اگر هم کسی انصراف نداد فردا ی اون روز مدیر با اجرای قرعه کشی یکی از اون دو رو انتخاب و صندلی رو شروع میکنه.

یادآوری: اگه هم نظر خاصی در این مورد داشتین میتونید از طریق پیام خصوصی و یا در بخش نظرات ما رو از نظرتون مطلع کنید.

تذکر مهم:از بحث و پیگیری سوالات دیگران به شدت خودداری کنید! کاربران فقط حق پرسش دارند و مهمان حق پاسخگویی. اینکه چه کسی چرا فلان سوال را پرسید به خودش مربوط است.
طبقه بندی:
ارسال در تاریخ 19 - آذر‌ماه - 1391 توسط علیرضا

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ